sestdiena, 2015. gada 20. jūnijs

Vienkāršas idejas interesantām fotogrāfijām

Man ļoti patīk fotogrāfēt, un pēdējā laikā es bieži vien laiku pavadu meklējot idejas savām bildēm. Sev par palīgu es ņemu Pinterest, jo tā ir lieliska vieta, lai atrastu ko interesantu. Jau tuvojas Jāņi un noteikti ir gaidāmi arī kādi citi svētki, kuros Jūs noteikti uzņemsiet simtiem fotogrāfiju, tāpēc es nolēmu padalīties ar pāris idejām, kuras ceramas noderēs.)

Foto ar spoguli


Šī ideja man iepatikās, jo tajā ir kaut kas noslēpumains un, protams, oriģināls. Uz mirki man pat likās ka te ir izmatots fotošops, bet tā nemaz nav. Meitene, spogulis un acīgs fotogrāfs ir viss kas nepieciešams lai uzņemtu līdzīgu fotogrāfiju.


Fotogrāfija izmantojot krītiņus


Šajā gadījumā ir nepieciešama vieta kur varētu zīmēt, krāsainie krītiņi un mazliet fantāzijas. Fotogrāfējot vēlams pakāpties augtāk, un skatīties lai nekrīt ēna.

Fotogrāfija ar rāmi


Rāmis, virve un koks. Lūk kas nepieciešams lai uzņemtu interesantu bildi. Un rāmi var arī nepiesiet, bet gan turēt rokās, arī labs variants. Galvenais eksperimentēt!

Burbuļi, burbuļi, burbuļi


Kuram gan nepatīk burbuļi?  Man nu noteikti patīk. Un fotogrāfijā tas vienmēr izskatās interesnati, piedod sava veida šarmu. Nekādas sarežģitības nevajadzētu rasties, ja nu vienīgi ir pagrūti noķert burbuļus kadrā un skatīties, lai ir labs fons.)


Spēle ar ēnām

Vēl viena ideja kura man iepatikās. Šeit vajag mazliet vairāk fantāzijas un plānošanas, jo ēna ne vienmēr krīt tā kā to gribētos, bet mazliet papūloties var iegūt satriecošu fotogrāfiju.)

Lai izdodas superīgi kadri!
Laura

1 komentārs: