pirmdiena, 2014. gada 24. novembris

Vai šogad arī gribi būt par Ziemassvētku rūķi?

Un vēl viens gads tuvojas izskaņai... tuvojas Ziemassvētku laiks... un dāvanu laiks...
Tāpēc ierosinu arī šogad uzburt svētku noskaņu un iejusties Ziemassvētku rūķa tēlā - dāvināt un tapt apdāvinātam savam un citu priekam!:) 

                                                                         bildīte no...

Vai gribi kādu iepriecināt ar nelielu dāvaniņu un arī saņemt Ziemassvētku pārsteigumu?

Tad noteikumi kā pagājušogad, lai piedalītos: atsūti uz e-pastu: rainbow_darbs@inbox.lv savu vārdu, uzvārdu, bloga adresi (ja Tev tāds ir) un pasta adresi vai, ja gribi saņemt sūtījumu ar pasta stacijas vai Omniva (ex Post24) termināla stapniecību tad stacijas/termināla adresi un savu tālruņa numuru. (Es pastu tagad reti izmantoju, jo ļoti nepatīk garās rindas, tāpēc priekšroku dodu ērtajiem pakomātiem).
Pieteikties var līdz 4. decembrim ieskaitot!
5. decembra rītā veikšu izlozi (protams, ja kāds pieteiksies:) ), kas kuru apdāvinās un atsūtīšu uz Tavu e-pastu adresi tā cilvēciņa vārdu un adresi, kuram šogad būsi Ziemassvētku rūķis! Vēlams dāvaniņu sagatavot un izsūtīt līdz 18-20. decembrim, lai dāvaniņa nonāk pie adresāta līdz Ziemassvētkiem!

8 komentāri:

 1. Pagājušajā gadā tādu "pārsteigumu" saņēmu, ka turpmāk iešu ar līkumu šādām akcijām :)))

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Kas tur tāds traks bija iekšā?:))

   Dzēst
  2. Interesanti, kas taads tika uzdaavinaats?
   Muusu pagaajusaa gada apdaavinaasanaa, kas piedaliijaas viss noriteeja godiigi un visi saneema normaalas paarsteiguma daavaninas!
   Inga

   Dzēst
  3. Es piedalījos Artas rīkotajā akcijā.
   Beigās no diezgan pazīstamas blogeres saņēmu ēnas, kuras pati viņai kādreiz sūtīju, kad viņa uzvarēja Giveaway un lietotu nagu laku, kuru ne es, ne mans vīrs atvērt nevarēja :))
   Kādu laiku man bija arī posts par to blogā, bet tad es saņēmu kaudzi naidpilnus emailus un es postu noslēpu :)

   Dzēst
  4. akcija pati par sevi ir super un, ja man nebūtu pag. gada negatīvās pieredzes par ko raksta My beauty blog, tad noteikti arī organizētu šogad. Bet tā kā ir, tad padalos ar šo un ceru, ka šajā akcijā visi piedalīsies un saņems jaukas un mīļas dāvanas, kas ir no sirds gatavotas un sarūpētas :)

   Dzēst
  5. Ta bija scentivory, laikam :D video, kur ir giveaway rezultati, var ari saprast.:D

   Dzēst
  6. Ņā, es "kakučus" nekad nedāvinu, kaut kā roka neceļās, jo te jau ir runa par pašcieņu.. piedalīties gribētos, jo ticu, ka varbūt neviens negribēs sev sliktu karmu sataisīt :D

   Dzēst