piektdiena, 2013. gada 18. oktobris

10 aktuālākās modes idejas rudens-ziemas sezonai

1) Lielu adījumu rakstu džemperi.
Aukstās sezonas favorīti – džemperi dabiskās krāsās ar lieliem adījumu rakstiem. Valkājami ar īsiem vai koķeti kupliem svārkiem.
2)Pelēkais
Pelēkās krāsas toņi ir eleganti, atturīgi, neitrāli, konservatīvi tādēļ tie iecienīti biznesa vidē. Tomēr pelēkais ir lielisks fons košajām krāsām, pelēkais pieļauj eksperimentus ar stiliem, siluetiem.

Moderna kleita ar sānu rāvējslēdzēju (piegāde 1-2 ned.)
3) Atbrīvota piegriezuma bikses
Bikšu gali sašaurinās pie potītes, bet josta tiek paaugstināta. Valkājamas ar augstpapēžu apaviem.4) Šoziem jāaizmirst par minimālismu!
Bagātīgas apdrukas, ornamenti, mirdzoši izšuvumi, materiālu un formu kontrasti.5) Rūtis, rūtiņas
No rūtojuma modes vēstures var ierakstīt skolas formas, flaneļa kreklus un skotu svārkus. Gadu laikā mainās krāsas un proporcijas un klasiskās rūtiņas pārvēršas, jo tiek papildinātas ar tonāliem ombre efektiem un kombinētas ar citiem rakstiem, piemēram ziediem.


6) Baikeru jaka
Motociklista jaka jau kādu laiku ir ikdienas garderobē, bet tagad tās kļuvušas sievišķīgākas, krāsainākas un elegantākas.
7) Skolnieces tēls
Dizaineriem patīk skolnieču tēls – līdz zodam aizpogātas apkaklītes, pieklājīgi griezumi, plīsēti svārki. Bet šogad dumpīgais gars dara savu: blūzītes kļūst caurspīdīgākas, svārku garums kļūst īsāks.

8) Ģeometriski krāsu bloki
Ģeometriski raksti žaketēs, kleitās un mēteļos.

9) Un protams kleita!
Katrai gribas būt arī lēdijai. Tāpēc jāizvēlas
kleita, kuras saknes rodamas aizgājušā gadsimta vidum raksturīgajos griezumos.


10) Šosezon jūties kā Revolucionāre!
Jaunās kolekcijas parāda, ka sadumpojušies pat tradicionāli dizaineri, tāpēc kolekcijās dominē dumpinieces tēls, tērpus rotā: ķēdes, kniedes, rāvējslēdzēji. No materiāliem kļuvuši iecienīti latekss un āda. Tikai galvenais noteikums: nepārcensties!

Šīs aktuālākās modes idejas, kā arī daudzas citas zīmolu drēbes Jūs varēsiet atrast interneta veikalā serenity.lv, kas piedāvā daudzveidīgu drēbju sortimentu, un arī smaržas un kosmētiku par izdevīgām cenām!
"Mode ir domāta komfortam un mīlestībai."Koko Šanele
P.S. Raksts tapa sadarbībā ar internetveikalu serenity.lv

1 komentārs:

  1. Paldies par modīgo ziņu! Esmu atpalikusi Latvijas modes aktualitātēs, tātad, ziņa ļoti noderēs ;)

    AtbildētDzēst